ne mi yapıyoruz ?

Hayallerinizi Biz Tamamlayalım: Piramid Yapım

Jimmy Jibb

Profesyonel çekimlerin olmazsa olmazı jimmy jibb, insan boyunun yetmeyeceği yükseklikten aşağıya ya da aşağıdan yukarı doğru hareket eden kamera sistemidir.

 

 

 

Jimmy jibbler sayesinde hızlı veya daha yavaş olarak çekim yaparak  görüntüye yeterli derinliği katabiliriz. Zoomlu ya da zoomsuz olarak çekim yapabildiğimiz bu kamera sistemi sayesinde tüm sahneler izleyiciye profesyonel bir görüntü olarak yansır. Bir vinç görüntüsünü andıran bu sistem DSLR kameralar ile uyumlu olarak çalışır. Maliyeti yüksek olan bu kameralar sayesinde görüntü kalitesi artar.

 

 

13 ile 19 metre boyutuna uzanabilen bu kamera sistemi sayesinde zorlu her türlü alanda çekim yapılabilmektedir. Kapalı alanlarda 5 metre tavan yüksekliğine kadar kusursuz bir şekilde jimmy jibb ile çekimler yapabilmekteyiz.

Kullanımı oldukça zor olan bu sistem ancak alanında uzman kişiler tarafından kullanıldığında başarılı sonuçlar vermektedir. Jimmy jibb operatörlerimiz bu alanda eğitim almış yeterli teknik bilgiye sahip donanımlı bir şekilde bu kamera sistemlerini kullanmaktadır.

 

Tüm profesyonel araçlarımızla kurumsal tanıtım, kurumsal yayın ve dış çekimlerinizde firmamız sizlere kusursuz bir hizmet sağlar.

Drone

Drone kamera sistemleri uzaktan kumanda ile çalışan, jimmy jibblerin ve insanların boyunun yetemeyeceği kadar yüksekten çekim yapma imkanı veren kamera aracıdır.

 

4K kalitesinde görüntü alma imkanı veren araçlarımız sayesinde köprü, fabrika, okul, düğün, dış çekim, sosyal aktiviteler, araç takibi, konserler gibi birçok alanda çekim yapabilmekteyiz.

4K kalitesinde video görüntü alan bu ekipmanımız ve alanında uzman, gerekli tüm eğitimleri almış teknik pilotlarımız sayesinde hava çekimi alanında da üst seviye hizmet sunmaktayız. 360 derece dönebilen manevra kabiliyetli çekimlerimiz ile yüz dakikanın üzerinde kesintisiz çekim yapabilmekteyiz.

Bu zamana kadar yaptığımız tüm projeleri incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Kameralı HD Canlı Yayın Aracı

Firmamızın sahip olduğu modern ve profesyonel ekipmanları deneyimli, donanımlı ve eğitimli personellerimizle buluşturup sizlere profesyonel bir canlı yayın hizmeti sunuyoruz.

 

 

Televizyon yayıncılığı ve canlı haber yayıncılığı kritik yayın seçenekleridir. Canlı yayın anında yapılacak bir hata sizleri günlerce, aylarca hatta yıllarca konuşmalara dahil edebilir. Reklamın kötüsü olmaz diyen firmamız sizlerin sadece iyi reklamlarda konuşulmanız için sorunsuz ve kusursuz bir canlı yayın deneyimine davet ediyoruz sizleri.

 

Canlı yayınların öneminin bilincinde bir teknik ekip ve profesyonel olarak tasarlanmış 5 Kameralı HD canlı yayın araçlarımızla yayınınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilir, sıfır hata ile yayınınızı sunabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile her zaman yeniliği takip eden ekipmanlarımız sayesinde yapacağınız canlı yayınlar ulusal bir yayın kalitesinde hazırlanıp sizlere sunulur.

 

Canlı yayınlarınız için kamera kiralama, ses sistemi tesisatı, 5 adet HD kamera, her türlü kayıt formatı webcasting, tele konferanslar ve ekran çalışmaları ile profesyonel kadromuz her zaman bir telefon uzağınızda sizleri bekliyor olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşen dünyada her markanın bir sosyal medya hesabının olması gerekmektedir. Sadece sosyal medya hesaplarının olması yeterli değildir. Kaliteli içerik paylaşımları, yüksek etkileşim ve çok fazla takipçi sayısı markanızın bilinirliğini artırmanız için olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir.

 

Deneyimli sosyal medya uzmanlarımız sayesinde markanıza ait sosyal medya hesaplarınızı kıymetli bilgilerimiz ile yönetiyoruz. Düzenli paylaşım periyotlarının hazırlanması, hesaplarınızın yer aldığı mecraların analiz edilmesi ve buna uygun içeriklerin hazırlanması, rakip analizi, etkileşim ölçümlemesi, reklam ve tanıtıma dair birçok hizmeti kapsayan sosyal medya yönetimi hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal ve kaliteli bir marka imajı için firmamızın sizlere sunduğu sosyal medya yönetimi hizmetini değerlendirebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katalog ve Broşür Hizmeti

Bazen hedef kitlenizin vermek istediğiniz bilgileri dinleyecek kadar vakti olmayabilir. Bu durumda en doğru adım vermek istediğiniz mesajı bir katalog ya da broşür ile hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Böylece hedef kitlenizin aklında daha kalıcı bir hale gelebilirsiniz.

 

Öte yandan hedef kitlenizin sizin verdiğiniz hizmete şuanda ihtiyacı olmayabilir. Ancak bu gelecekte ihtiyacı olmayacağı anlamına gelmez. İhtiyaç anında hatırlanabilmek için yazılı reklam ve tanıtım araçları firmanıza sandığınızdan daha fala olumlu geri dönüş sağlayacaktır.

Yazılı kaynakların paylaşılabilir olması sizin daha fazla geniş kitleye kendinizi tanıtabileceğiniz anlamına gelir. Kişilerin o anda hizmetinize veya ürününüze ihtiyacı olmasa bile ihtiyacı olan bir başka yakını ile sizin hizmetinizi paylaşması ancak katalog ve broşürler yolu ile mümkün sayılabilmektedir.

Tüm yazılı reklam ve tanıtım hizmetleriniz  için deneyimli tasarımcılarımıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Yaşadığımız bu teknoloji çağında sadece küçük ya da büyük markalar hiç farketmeksizin marka farkındalığını artırmak için birtakım tanıtım yollarına ihtiyaç duyarlar. Bu doğrultuda reklam araçları büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Ancak televizyon ve radyo reklam maliyetlerinin gün geçtikçe artması, firmaları daha uygun bütçeli reklam tanıtım araçlarına yönlendirmiştir. Bunlara örnek verecek olursak bir web sitede yer alan görsel reklam, el broşürleri ya da kataloglar bu düşük maliyetli reklam-tanıtım hizmetleri kapsamına girmektedir

Bir işletmenin ihtiyacı olan tüm grafik tasarım hizmetlerini firmamız sizler için sağlamaktadır. Kaliteli, özgün ve dikkat çekici tasarımları ile işletmenize ait markanız rakiplerinizden kolayca ayırt edilebilir hale gelecektir. Her türlü dijital tasarım işleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Logo Tasarımı

Logolar firmanın hikayesini anlatan  simgelerdir. Sizler için önemli olan şeyleri hedef kitlenize hissettirmenin bir diğer yolu da logo tasarımınızdır.

Anlamsız ve gözü yoran bir logo tasarımı markanıza karşı hiçbir sempati uyandırmayacak aksine hedef kitlenizin markanızı farketmesini dahi sağlamayacaktır.

Hakkınızdaki birçok bilgiyi birkaç  çizgi ile ilk bakışta verebilen bir tasarım sizi sektörde benzersiz kılacaktır.

Verdiğiniz hizmet veya sattığınız ürün ile ilişkisi olan, tasarımı yaratıcı ve biçimsel olarak düzgün görünen bir logo markanıza verebileceğiniz ilk ve temel yatırım olacaktır.

Kartvizit

Her insanın bir kimliği olduğu gibi her işletmenin de kendine ait bir kartviziti olması gerekir. Kartvizitiniz sayesinde markanızın adı unutulmaktan  kurtulur.

İşletmeye ait adres bilgisinin, iletişim kanallarının ve telefon numaralarının da yer aldığı kartvizitler müşterilerinize ‘ihtiyacınız olduğu zamanlarda bizi buradan bulabilirsiniz’ demenin yazılı ve görsel şeklidir. Bu nedenle bir kartvizitiniz hala yoksa ekiplerimizle iletişime geçerek en kısa zamanda bir kartvizit hazırlatmanızı öneririz.

Ancak kartvizit tasarımlarınız için seçeceğiniz firmaların sizlere tamamen özgün ve yaratıcı kartvizitler sunmasına dikkat etmelisiniz. Günümüzde birçok firmanın kendisine ait bir kartviziti bulunmaktadır. Sizi akılda daha fala kalıcı hale getirmek, sırf yaratıcılığı için dahi saklanan kartvizitlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer tüm kartvizit örneklerimizi incelemek için bizi ziyaret edebilirsiniz.