bizkimiz

Piramid Yapım Hakkında Kısa Bir Açıklama :)

Piramid Yapım Reklam Ajansı

Reklam ajansları firmaların ya da kişilerin kendilerini tanıtmak için yardım aldığı yerlerdir. Kısacası bir nevi pazarlama denilebilir. Bu nedenle bir işletme ya da bir kişi tanıtım yapmak istiyorsa başarılı bir reklam firması seçmelidir. Piramid Yapım Reklam Ajansı açıldığı günden bugüne dek birçok başarılı işe imza atmıştır.

Müşterinin Reklam Ajansından Beklentileri Nelerdir?

Herhangi bir firma satışını arttırmak için reklamının güçlü olması gerektiğini bilir. Bu nedenle satış arttıracak bir algı oluşturmak, markaya güven aşılamak şarttır. Bizler tam olarak reklam ajansından beklediğinizi yani kitleleri etkilemeyi başarı ilkesi edinmiş bir firmayız. 30 yılı aşkın süredir gelen tecrübe ve yükselen başarı grafiğimiz bunu ispatlar niteliktedir. Reklam ajansımız fikir üretirken ve bu fikirleri hayata geçirirken mutlaka müşteriler ile de paylaşım yapar. Müşterilerimizin onayı olmayan fikirler arka planda kalır.

Dijital çağın getirdikleri ile beraber reklam ajansları da gelişim göstermiştir. Kullanıcılar veya müşteriler artık eskiden sıkılıp yeni, alışıla gelmedik ve farklı işler izlemek istiyor. Bu şekilde de dikkatleri bu yeniliğe çevriliyor. Bizler de genç ekibimiz ile tecrübeli ekibimizi bir araya getirerek reklam sektöründe farklı bir soluk olmayı başardık. Piramid Yapım Reklam Ajansı bugüne dek yaptığı işlerle kendini belli etmiş ve ‘işte bu Piramid işidir’ dedirtmiştir.

Piramid, ajans olarak güncel fikirleri tasarım haline getirdikten sonra bunları hayata geçirir. Her insan izlerken kendisi ile ilgili bir parça bulabilir. Bu nedenle de başarılı işlere imza atıyoruz. Sosyal medya reklamları, televizyon reklamları, grafik tasarım, kurumsal kimlik ve prodüksiyon hizmetleri konusunda müşterilerimize titizlikle yardımcı oluyoruz. Reklam ajansı denilince ilk olarak akla prodüksiyon, reklam videoları geliyor. Fakat son yıllarda bu algı değişti. Artık sosyal medya ve PR da reklam ajanslarının işi olarak gerçekleştiriliyor. 21. Yüzyıl başları internetin oldukça yaygınlaştığı bir dönemdir. Neredeyse herkesin en az iki adet sosyal medya hesabı var. Buradan yola çıkarak internet üzerinden de reklamlarınızı paylaşıyoruz. Hatta bazı reklam çalışmalarını sosyal medya hesaplarına uygun ölçü, uzunluk ve kalitede üretiyoruz. Bu şekilde ulaşılabilen kitle sayısında büyük bir artış oluyor.

Reklam Tasarımları

Piramid Yapım Reklam Ajansı olarak tasarıma büyük önem veriyoruz. Farklı tasarımlar ve kreatif çalışmalar mutlaka önceliğimiz oluyor. Bir tasarımı üretmeden ve gerçekleştirmeden önce beş aşamadan geçiyoruz. İlk aşama denge, ikinci aşama orantı ve görsel hiyerarşi, üçüncü aşama görsellerin devamlılığının sağlanması, dördüncü aşama bütünlük ve son olarak da vurgulama yapılıyor. Tasarımlar bir taslak olarak görsellere dökülüyor. Bu görselleri müşterilerimize sunarak onları da durum ile ilgili bilgilendiriyoruz. Her taslak basit ya da gelişmiş olan bir karalamadan ortaya çıkar. Bu nedenle ajansımızda küçük ya da büyük her türlü fikir, karalama, çizim vb. öneme alınır. Ekip arkadaşlarımızın fikirleri mantıklı olsa da olmasa da bu fikirler mutlaka dile getirilir, konuşulur, tartışılır. Böylece en iyi, en yaratıcı, en akılda kalıcı ve en akıcı fikri bulana dek devam ederiz.

Karalamaların arasından seçilen en iyi örnekler daha başarılı görseller haline getirilir. Bunun adına da ön taslak denir. Son olarak ön taslak konusunda da ayrıntıya girilerek konu bitirilmiş olur. Bir tasarımcı, tasarımını yapacağı, reklamını üreteceği ve tanıtacağı ürün ile ilgili her konuya hâkim olmalıdır. Bu nedenle reklamcı aynı zamanda araştırmacıdır. Piramid Yapım Reklam Ajansı tanıtımını yaptığı her ürün hakkında derin bilgiye sahiptir. Bu şekilde ürünün pazarı, rakipleri, rakiplerin satışı ve tanıtım şekli, ürünün fiyatı, görsel unsurları vb. tüm konularda bilgi sahibi olur. Böylece bir reklam oluşturulur. Reklam oluştururken halk içinden bir kitle değil birçok kitle hedef alınır. Ne kadar çok insana ulaşılırsa o kadar çok satış arttırılabilir. Tasarım yapılırken herkesin anlayabileceği dilde basit fakat net mesaj veren bir tasarım yapılmalıdır. Tasarımlar üç boyut haline gelirken renkleri, dokusu, çizgisi gibi ayrıntılar beraberinde oluşturulur.

Piramid Yapım Reklam Ajansı Deneyimleri

Birçok holding, büyük otellerin yer aldığı turizm firmaları, yiyecek ve içecek işletmeleri, aksesuar konusunda devleşmiş markalar, kişisel bakım şirketleri, medya organları, otomotiv sektörü, mobilya, güvenlik, lojistik ve eğitim alanları gibi çoğu konuda bugüne dek hizmet vermiş bulunuyoruz. Bu hizmetler sonucu reklam filmlerimizin genelinde akılda kalıcı işler olmuştur. Her departmandan başarılı ve profesyonel isimlerin oluşturduğu ekibimizle gün geçtikçe daha pozitif işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Piramid Yapım Reklam Ajansı kendine özgü bir tarza sahiptir. Ajansımız hakkında bilgisi olan her insan bir reklam filmi izlediğinde bunun Piramid işi olup olmadığını anlayabilir. Tüm işlerimizde kesinlikle %100 yerel kalıp kullanıyoruz. Yerele sadık kalmaya önem veriyoruz. Bugüne dek reklam etiklerini hiçbir şekilde aşmış değiliz. Her zaman kaliteye ve dürüstlüğe bağlı bir firma olarak tarihe geçme peşindeyiz. Yıllardır aynı çizgide bozmadan tüm işlerimizi özenle hazırlıyoruz. Piramid Yapım Reklam Ajansı işlerini inceleyen herkes reklamının yapıldığı ürün ile ilgili içinde karşı konulamaz bir içgüdü hisseder.

Reklam filmini ürettiğimiz tüm firmaların imajına olumlu anlamda katkıda bulunuyoruz. Müşteride olumsuz bir algı dahi olsa bu durum tamamen ortadan kayboluyor. Firmanın satışlarını arttırarak amaca yönelik hareket etmekteyiz. Piramid olarak en önemli ilkelerimizden biri de rasyonellik ile duygusallığı birleştirmektir. Kreatif çözümler ile tüketicinin ruhuna dokunarak satış iknasını sağlıyoruz. Böylece alıcının da rakamlarında artış sağlanıyor. Tüm projelerin bağımsız bir şekilde özgün olması için her iş için günler boyu çalışma sağlamaktayız. En iyi fikri bulana dek çalışmamız bitmez. Firmaların talep durumuna göre konseptlerinde de geliştirme sağlayabiliriz. Böylece işletmenin de vizyonu genişler. Marka sunumu, katalog çekimi, reklam tasarımı, grafik tasarımı, tanıtım filmi, konsept gelişimi ve strateji oluşturmada sektörün önde gelenlerinden biriyiz.

En iyi hizmeti hızlı ve kaliteli almak istiyorsanız Piramid Yapım Reklam Ajansı son derece olumlu bir tercih olacaktır. Tüm reklam çözümleri için akılda kalıcı fikirler üretmekteyiz. Bu şekilde üzerinden yıllar da geçse firmanız ile ilgili olan reklamımız mutlaka hatırlanmış oluyor. Bu durum da satışlarınız üzerinde arttırıcı bir etki oluşturmakla beraber markanızı unutulmaz kılıyor. Her ürün için ayrı bir tanıtım ve pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Bu pazarlama stratejisi ile beraber imaj, reklam, video, ürün tanıtımının çekimini sağlıyoruz.

 

 

Reklam filmi çekerken her insanın filmin içinde bir his yakalaması amaçlanır. Böylece kişinin içinde bir içgüdü meydana gelir ve ürünü satın almak için harekete geçer. Toplumda ihtiyaç karşılayan her ürün pazarı geniş bile olsa talep alır. Piramid Yapım Reklam Ajansı tam olarak bu şekilde başarı sağlar.